Archiv

Úvodní stránka
Město Slatiňany Vás srdečně zve na hudebně-zábavný pořad operetních a populárních melodií a písní "Procházka operetou". Zazní hudba F.Lehára, J.Strausse, E.Kalmána, O.Nedbala a dalších. Hudební pořad se koná v sobotu dne 15.října 2005 od 16.00 hodin v obřadní síni Městského úřadu ve Slatiňanech. Vstupné zdarma.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
Město Slatiňany se umístilo v letošním ročníku soutěže ve zklidňování dopravy, kterou pořádá Nadace partnerství, na velice pěkném 2. místě s rekonstrukcí Škrovádské ulice. Odborná porota vybírala z celkem 18 projektů, které v jednotlivých městech přispěly k dopravní bezpečnosti zejména chodců a cyklistů. V našem případě bylo oceněno především funkční a estetické řešení zmíněné komunikace. Celý článek ...
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 7.říjen 2005
Město Slatiňany ve spolupráci se Správou CHKO Železné hory Vás srdečně zve na "Výstavu hub". Výstava se koná v pátek 14.října a v sobotu 15.října 2005 od 9.00 do 16.00 hodin ve Společenském domě Slatiňany (bývalá školní jídelna). Vstupné zdarma.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
Město Slatiňany srdečně zve všechny občany na další besedu o cestování. Tentokrát se s manželi Mašínovými vypravíme na SRÍ LANKA (CEJLON), zářivou perlu Indického oceánu. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
V sobotu 8.října 2005 v 10.00 hodin bude v obřadní síni Městského úřadu Slatiňany slavnostně přivítáno do života a společenství našeho města 11 nových občánků.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
V pátek 26. 8. se konal 13. ročník VELKÉ CENY SLATIŇAN. Počasí atletům mimořádně přálo a tak se závodilo za téměř ideálních podmínek. Navíc ve velmi dobrém stavu byla i škvárová dráha. Opět se do Slatiňan sjela slušná konkurence a tak lze bez přehánění tvrdit, že náš mítink je největším škvárovým podnikem v celé republice. Byli jsme svědky výborných výkonů. Asi nejkvalitnější byla čtvrtka mužů, kde vítěz zaběhl pod 50 vteřin a koule s tradičním vítězem Štefkem z Havířova. Ten vyhrál ve Slatiňanech již počtvrté (a jednou byl ještě druhý). Rovněž v závodě na 200 m mužů byly dosaženy výborné časy. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 7.říjen 2005
Zánikem provozu cihelny A v Rosicích u Chrasti vzniknul problém, co s nevyužitým prostorem. V roce 2002 zastupitelstvo Obce Rosice, nového vlastníka, rozhodlo, o využití areálu k provozování prodejních trhů, které mají nyní již čtyřletou tradici. Od zahájení Rosických trhů k dnešnímu dni bylo odvedeno mnoho práce na zkvalitnění služeb pro občany a prodejce, aby měli důvod se k nám vracet. Jako příklad uvádíme, že z původních 80-ti prodejních míst tato kapacita vzrostla na dnešních 150 míst, ze 150-ti parkovacích míst, dnes již uspokojíme majitele 500 osobních automobilů. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
Městská knihovna ve Slatiňanech srdečně zve všechny občany na 21. laskavý večer. Ve spolupráci s panem Zdeňkem Jiráskem jsme pro Vás připravili hudební vystoupení Jany Bauerové (lyra) a Petra Matouška (flétna). Tento Laskavý večer se koná ve čtvrtek 6. října 2005 v 19.00 hod. ve Společenském domě (bývalá školní jídelna). Vstupné: 40,- Kč.
Vstupenky si můžete zakoupit v Infocentru města Slatiňany nebo ve Společenském domě před samotným koncertem. V průběhu večera bude podáváno malé pohoštění.
Na listopad připravujeme literární večer s paní MUDr. Jaroslavou Moserovou, DrSc.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
TJ Sokol Slatiňany přijímá přihlášky do tanečních pro manželské páry a přátelské dvojice, které budou probíhat v sokolovně ve Slatiňanech. V případě zájmu budou zahájeny v pátek 7. října 2005 ve 21 hodin. Doba trvání jedné lekce 2 hodiny. Počet lekcí 6. Přihlášky přijímá paní Hanušová na tel. 608 970 115.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.říjen 2005
© 1999 - 2008 Slatiňany
Stránky jsou generovány HTML generátorem WebGen.cz 602.29 CZ
Stránky jsou tvoreny podle kritérií HTML 4.01, jsou CSS validní.