Archiv

Úvodní stránka
Tento materiál byl již publikován na internetu a naleznete jej na www.slatinany.cz - Úřední deska - Informace.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Radnice, Město, 1.červenec 2005
V pondělí dne 27.června 2005 byla slavnostně zahájena výstava pohlednic a fotografií z města Slatiňany. Na zahájení s městem Slatiňany spolupracovala slatiňanská ZUŠka. Při této příležitosti je vystavena kronika města a díky moderní technice si ji můžete prohlédnout celou. Můžete shlédnout černobílé fotografie z let cca 1960 - 1985 a zároveň je porovnat s podobnými záběry, které byly nafoceny v květnu letošního roku panem Ing. Martinem Skálou. Na jednom z panelů jsou vystaveny pohlednice Slatiňan z počátku minulého století zapůjčené laskavě panem Antonínem Odvárkou. Celý článek ...
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2005
V posledních třech letech jak ze strany města Slatiňany, tak i Pardubického kraje byly v prostoru místní části Slatiňany - Škrovádu vynaloženy nemalé prostředky. Město Slatiňany ve Škrovádské ulici společně se společností VaK Chrudim realizovalo vodovod a kanalizaci. Správa a údržba silnic Pk provedla opravu mostu přes řeku Chrudimku a to nákladem přes 2 mil. korun.
V loňském a letošním roce ve společné režii kraje a města byla opravena silnice do Škrovádu. Celý článek ...
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Radnice, Město, 1.červenec 2005
V souvislosti s pokračováním stavby kanalizace ve Škrovádu a připojováním jednotlivých nemovitostí na tuto kanalizaci znovu upozorňujeme na správní postup podle stavebního zákona. Celý článek ...
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Radnice, Město, 1.červenec 2005
Od čtvrtka 23. června 2005 zahájila provoz plovárna ve Slatiňanech. Denně včetně sobot a nedělí bude otevřena od 9 do 19 hodin. Návštěvníci se budou moci po celý den občerstvit a také si zapůjčit pomůcky na volejbal. Nohejbal, kuželky a stolní tenis. K dispozici jim budou převlékárny. Ale hlavně na ně čeká křišťálová voda v bazénu pro plavce a v bazénku pro děti.
K návštěvě Vás zve TJ Spartak Slatiňany.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2005
V neděli 12. června se konal v altánu ZUŠ druhý ročník folk a country přehlídky "Slatiňanský vrabčák". V osmi vstupech se představilo pět hudebních skupin: Amroth, Blizard, Bíbři, Trefa ze Slatiňan (o jednu více než vloni) a Šmehydlo z Chrasti. To je také důvodem vzniku hudební přehlídky - dát možnost místním amatérským skupinám a aktivním hudebním nadšencům zahrát si před publikem na zvukovou aparaturu, představit výsledky svého snažení, potěšit známé a kamarády, získávat zkušenosti, posílit své muzikantské sebevědomí a motivaci pro svou další práci. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2005
Pepík Grof ze Slatiňan chodí dvakrát týdně k učitelce a učí se číst ze slabikáře. Pravidelně dochází do výtvarné dílničky, v níž se mu moc líbí. Nejsou mu čtyři roky, ale sedmkrát tolik.
Věra Grofová se ze všech sil snaží zmírnit následky těžkého hypoglykemického komatu, který před pěti lety postihl jejího syna Pepíka. Teď má naději: uzdravení je možné, ale bude stát hodně peněz. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2005
1.června 2005 se zahradním v areálu ZUŠ Slatiňany uskutečnil další ročník festivalu dětského amatérského divadla, tzv. Abrakův den.
Malí herci a herečky z Rarachu /soubor literárně -dramatického oboruZUŠ Slatiňany/, Lukavánku /divadelního kroužku při MŠ a ZŠ Lukavice/, Božanů /divadelního spolku při Odborném učilišti a Praktické škole Chroustovice/, dramatického kroužku Muzea loutkařských kultur Chrudim, dramatického kroužku Domu dětí a mládeže Chrudim a souboru hudebně - drmatického oboru ZUŠ Chrudim se nás - stejně jako jejich patronkouzelník Abrak - pokusili omámit magií pohádek. Ty během středečního odpoledne shlédlo více než sto diváků, kteří kromě snahy divadelníků ocenili i doprovodný program se soutěžemi a spoustou lákavých cen. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2005
Oddíl volejbalu Vás zve na turnaj mužů a žen ve volejbalu, který se koná v sobotu 9.července 2005 v areálu stadionu TJ Spartaku Slatiňany.
Začátek 9,00 hodin.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2005
Spolek "SUD" a oddíl volejbalu TJ Spartaku Slatiňany Vás zvou na turnaj v nohejbalu hráčů,kteří nehrají pravidelné soutěže.
Turnaj se koná v úterý 5.července 2005 v areálu stadionu TJ Spartaku Slatiňany.
Prezentace družstev v 8,30 hodin
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2005
Klub Paprsek Mateřské centrum Slatiňany děkuje tímto za poskytnutí finančního příspěvku na činnost klubu firmě LEK - BIOR, s.r.o. Slatiňany.
Autor: , Trvalý odkaz, Vzkazy, Ostatní, 1.červenec 2005
Od 7. července do 15. července 2005 bude knihovna ve Slatiňanech uzavřena. A nezapomeňte - k prázdninám a dovolené patří také hezká knížka, kterou si zcela jistě vyberete z fondu naší knihovny.
Hezké léto přejí pracovnice knihovny.
Kub Paprsek Mateřské centrum Slatiňany oznamuje, že v době červen - září 2005 přerušuje svou klubovou činnost v MŠ Slatiňany a cvičení pro rodiče s dětmi v tělocvičně TJ Spartak Slatiňany. Činnost opět zahájíme v říjnu 2005. Přejeme všem rodinám s dětmi krásné léto naplněné pohodou, láskou a radostí.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2005
Hezké zážitky připravilo město Slatiňany pro důchodce tím, že pro ně uspořádalo dne 31. května 2005 výlet na zámek do Rychnova nad Kněžnou, spojený s občerstvením v restauraci Monaco. Za tuto pěknou akci chceme městu Slatiňany poděkovat.
Účastníci výletu
Autor: , Trvalý odkaz, Vzkazy, Ostatní, 1.červenec 2005
Dne 9. července 2005 oslaví v kruhu rodinném výročí zlaté svatby manželé Marta a Josef Bakešovi. K tomuto významnému výročí přeje město Slatiňany manželům mnoho spokojenosti a zdraví s přáním všeho dobrého v dalších letech společného života.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2005
© 1999 - 2008 Slatiňany
Stránky jsou generovány HTML generátorem WebGen.cz 602.29 CZ
Stránky jsou tvoreny podle kritérií HTML 4.01, jsou CSS validní.