Archiv

Úvodní stránka
Sběrný dvůr města Slatiňany bude v období od 18. 12. 2006 do 1. 1. 2007 uzavřen.
Děkujeme za pochopení.

správa majetku města
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
V současné době dochází ke změnám organizace výstavby ve městě a dojde ke změnám správních postupů při povolování staveb. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Radnice, Město, 7.prosinec 2006
Ve čtvrtek 14. 12. 2006 se v 19.00 hodin vypravíme s panem Hálou do Jižní Ameriky . Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
Každý školní rok má pro život naší školy několik vrcholů a důležitých momentů, které postupem času píšou historii naší ZUŠ. Jsou to dobré výsledky v soutěžích, dobře zvládnuté akce a nové projekty ale také i řešení palčivých problémů, které naše škola má. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
Všem evidovaným žadatelům o přidělení bytu ve Slatiňanech byl v současné době zaslán dopis s návratkou pro účely aktualizace seznamu žadatelů. Návratku je nutné vrátit do 5.12.2006 na Městský úřad, T.G.Masaryka 36, 538 21 Slatiňany. Pokud nebude žadatel v uvedeném termínu na dopis reagovat, nebude již jeho žádost dále vedena v evidenci žadatelů.
Autor: , Trvalý odkaz, Radnice, Město, 7.prosinec 2006
V pondělí 11.12. se od 18.00 hodin koná ve Společenském domě divadelní vystoupení LDO ZUŠ pohádky Jana Wericha Lakomá Barka. Vstupné je dobrovolné.

Ve středu 13.12. se v hudebním sále školy od 17.00 hodin uskuteční Vánoční žákovský koncert. Vstupné je dobrovolné.

Přijďte si s námi zazpívat vánoční koledy! Tradiční Zpívání u vánočního stromku se uskuteční ve čtvrtek 21.12. v 17.00 hodin na zahradě ZUŠ.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
K 30. září 2006 má mateřská škola ve čtyřech odděleních zapsáno 112 dětí. Pracuje v ní 14 zaměstnanců, z toho 8 pedagogů a 6 provozních pracovnic. Koncepčním záměrem je stmelit dohromady kolektiv lidí nadšených pro společnou věc, kde cílem je vytvořit radostné a optimistické prostředí se spokojenými dětmi v pohodě, dát jim dostatek příležitostí k tvořivému vyjádření a seberealizaci. Rodičům dát pocit jistoty, že mají o své ratolesti dobře postaráno. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 7.prosinec 2006
V sobotu 16.prosince  2006 v 10.00 hodin bude v obřadní síni Městského úřadu Slatiňany slavnostně přivítáno do života a společenství našeho města 11 nových občánků.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
I nadále trvá dlouhodobá anketa – „ Doporučte nám knihu“.
Úkolem je formou anonymní ankety napsat název knihy z naší knihovny, která vás nejvíce zaujala. Každý měsíc budeme průběžně zveřejňovat seznam doporučených knih, které určí naši čtenáři. V měsíci říjnu jsme vyhodnotili výsledky ankety a doporučujeme pro naše čtenáře knihy :
Montafiore Santa – Skříňka s motýlem
Chevalier Tracy – Dívka s perlou
Autor: Knihovna, Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 7.prosinec 2006
V rámci „Týdne knihoven“ proběhla první týden v říjnu v prostorách knihovny ve Slatiňanech výstavka prací žáků a žákyň Mateřské školy, Základní školy, Školní družiny, Základní umělecké školy i Ústavu sociální péče ve Slatiňanech, kteří se zúčastnili výtvarné soutěže pod názvem „ Postavičky z dílny Václava Čtvrtka“. Nejlepší a nejzdařilejší práce byly vyhodnoceny během listopadu a nejlepší z autorů odměněni.
Knihovnice Vás zvou na společně pořádanou akci pod názvem :
SPOLEČNÝ STROM PŘÁNÍ
Děti, pojďte si s námi splnit to, o čem tajně sníte. Vlastnoručně vyrobená přáníčka, malovaná nebo psaná, či jakoukoliv vytvořenou představu zrovna toho Vašeho přání můžete přinést do naší knihovny do 8. prosince 2006, kde vše umístíme na vánoční stromeček.
Při společném prosincovém posezení u vánočního stromu si připomeneme vánoční tradice a zvyky. Splní se Vám děti i letošní vánoční přání? Těšíme se na Vás
Autor: Knihovna, Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 7.prosinec 2006
V prosinci proběhnou ve Společenském domě ve Slatiňanech dva Laskavé večery. Hostem 33. bude známý písničkář, básník a předseda českého pen klubu Jiří Dědeček a budeme se s ním na vás těšit 7. prosince 2006 v 19,30 hodin. Stejně tak Vás rádi přivítáme na Laskavém večeru 34., který proběhne mezi vánočními svátky, a to 28.12.2006 v 19 hodin. Sváteční čas Vám zpříjemní čtením veršů a povídek paní Renata Klečková, pan Zdeněk Jirásek a jejich hudebním doprovodem bude Petra Poláčková, která zahraje na kytaru.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
Městská knihovna a Infocentrum Slatiňany ve spolupráci s paní Janou Švecovou pořádají v sobotu dne 9.12.2006 v prostorách Společenského domu ve Slatiňanech mezi 9 – 16 hodinou „Vánoční jarmark“. Na uvítanou Vám zazpívají vánoční koledy a písničky žáci a žákyně Základní umělecké školy ve Slatiňanech a poté budete zváni na prodejní výstavu výrobků s vánoční tematikou. Někteří řemeslníci svůj um předvedou přímo před vašima očima. Budete moci načerpat inspiraci nebo nakoupit vánoční dárky či vánoční výzdoby.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
Dne 9.prosince 2006 oslaví v obřadní síni Městského úřadu Slatiňany výročí zlaté svatby manželé Marta a Karel Michkovi. K tomuto významnému výročí přeje město Slatiňany manželům mnoho spokojenosti a zdraví s přáním všeho dobrého v dalších letech společného života.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
Dne 26. prosince 2006 oslaví v kruhu rodinném výročí diamantové svatby manželé Květoslava a Josef Zitkovi. K tomuto významnému výročí přeje město Slatiňany manželům mnoho spokojenosti a zdraví s přáním všeho dobrého v dalších letech společného života.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
V obřadní síni Městského úřadu ve Slatiňanech byli dne 30.září 2006 paní místostarostkou Ing.Dagmar Fryšovou slavnostně přivítání do života a společenství našeho města tito noví občánci:
Adámek Lukáš, Slatiňany, Medunova 708
Cahová Nikola, Slatiňany, Husova 377
Havel Bohumil, Slatiňany, Škrovád 130
Karlík Šimon, Slatiňany, Sečská 851
Ščuková Martina, Slatiňany, Na Ostrově 75
Zavřelová Alžběta, Slatiňany, T.G.Masaryka 40
Zeman Adam, Slatiňany, Příční 598

Na této malé slavnosti účinkovaly žákyně ZUŠ  Slatiňany pod vedením paní učitelky Jiřiny Hrubé. Všichni přítomní popřáli novým občánkům a jejich rodičům do dalších let mnoho klidu, pohody a zdraví.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
Národopisný soubor Formani Slatiňany a TJ Sokol Slatiňany vás srdečně zvou na vánoční pořad „U jesliček“, který se uskuteční v pátek 22. prosince od 18 hodin.
Autor: , Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 7.prosinec 2006
Cíle, které jsme měli před začátkem sezony, se nenaplnily. Bohužel ke všemu chyběl ten pověstný krůček. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 7.prosinec 2006
Možnost rezervace lyží, bot, hůlek a snowboardů (pevné vázání).
Půjčujeme celý komplet na sjezdové a běžecké lyžování, ale i také i jednotlivé části vybavení.
V půjčovně najdete klasický typ sjezdových lyží, carvingové lyže, běžecké lyže a snowbordy. Vše za velmi přijatelné ceny!!! Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 7.prosinec 2006
© 1999 - 2008 Slatiňany
Stránky jsou generovány HTML generátorem WebGen.cz 602.29 CZ
Stránky jsou tvoreny podle kritérií HTML 4.01, jsou CSS validní.