Archiv

Úvodní stránka
Žádáme občany, aby dbali zvýšené opatrnosti při průchodu po chodníku Na Podskále podél zdi zámeckého parku. Komunikace byla poškozena přívalovými srážkami. Město Slatiňany připravuje opravu této komunikace.
Děkujeme za pochopení.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2006
V souvislosti s odchodem dosavadní ředitelky MŠ Slatiňany paní Marty Korečkové do důchodu, na základě konkursního řízení Rada města Slatiňany s účinností od 1.8.2006 jmenovala do funkce ředitelky MŠ Slatiňany paní Hanu Rudovou.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2006
Dne 22.července 2006 oslaví v obřadní síni Městského úřadu Slatiňany výročí zlaté svatby manželé Danuše a Vladimír Tefrovi. K tomuto významnému výročí přeje město Slatiňany manželům mnoho spokojenosti a zdraví s přáním všeho dobrého v dalších letech společného života.
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2006
Informační centrum ve Slatiňanech bude prvním rokem sloužit návštěvníkům našeho města i o víkendech, a to se stejnou nabídkou, jako je otevřeno během pracovního týdne :
Po8 - 1112 - 16 hodin
Út8 - 1112 - 16 hodin
St8 - 1112 - 18 hodin
Čt8 - 1112 - 18 hodin
Pá8 - 1112 - 16 hodin
a nově :
sobota 9 - 1213 - 16 hodin
neděle 9 - 12 13 - 16 hodin
Autor: MěÚ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2006
V loňském roce proběhlo jednání mezi radou města Slatiňany a vedením TJ Spartak Slatiňany na základě požadavku TJ zvýšení ceny pronájmu sportovní haly a ostatních sportovišť pro Základní školu Slatiňany, jejímž zřizovatelem je město Slatiňany. Z důvodu zachování objemu finančních prostředků vynakládaných na tyto účely v rámci možností rozpočtu města a na návrh vedení školy byl nakonec oběma stranami dohodnut kompromis, kdy měsíční nájemné bylo zvýšeno, ale omezeno využívání sportovišť školou o 2 týdny v červnu i v září.
Autor: ZUŠ, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2006
Milí čtenáři,
rádi bychom Vám popřály krásné léto plné sluníčka a nových zážitků. Během prázdnin se otevírací doba pro naše čtenáře nemění a zůstává stejná jako během celého roku.
Přijďte si proto vypůjčit na dovolenou nějakou napínavou, romantickou či naučnou knížku. Určitě si každý vybere dle svého přání a vkusu.
Autor: Knihovna, Trvalý odkaz, Oznámení, Ostatní, 1.červenec 2006
V předchozích číslech Ozvěn Slatiňan jsme Vám přiblížili část díla Úryvky Chrudimsko a Nasavrcko a v tomto vydání bychom chtěli pokračovat. A jak jsme již v předešlých vydáních uvedli, bude i zde zachován původní text, který byl použit při psaní výše uvedeného díla. Příspěvky se budou týkat pouze města Slatiňan a jeho blízkého okolí. Celý článek ...
Autor: Knihovna, Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2006
I nadále trvá dlouhodobá anketa - " Doporučte nám knihu". Úkolem je formou anonymní ankety napsat název knihy z naší knihovny, která vás nejvíce zaujala. Každý měsíc budeme průběžně zveřejňovat seznam doporučených knih, které určí naši čtenáři.
V měsíci červnu jsme vyhodnotili výsledky ankety a doporučujeme pro naše čtenáře knihy od Pauliny Gedgeové Hroší bažina a Oáza.
Autor: Knihovna, Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2006
Další, tentokrát již 29. Laskavý večer se uskutečnil ve čtvrtek 22. června. Asi 30 návštěvníků si povídalo s redaktorem Českého rozhlasu Robertem Tamchynou, jehož si mnozí pamatujeme mimo jiné i z Hovorů z Lán. Vyprávění o zážitcích z rozhlasu i televize, o setkání se zajímavými lidmi a o tom jak se práce stane koníčkem proložila písničkami skupina Bíbři. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2006
Do konce měsíce května zbýval jediný den, počasí bylo spíš podzimní než jarní, ale to neubralo nic na dobré náladě dětem z kytičkového a motýlkového oddělení z mateřské školy. Vždyť dnes je čeká výlet. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2006
Folklórní soubor FORMANI jedou reprezentovat TJ Sokol a město Slatiňany na několik akcí po celé České republice i do zahraničí Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2006
V sobotu 10. června vyrazili od zimního stadionu v Chrudimi směrem ke Slatiňanům jednotlivci, rodiny s dětmi nebo cyklisté, nebyla nouze ani o kočárky s několikaměsíčními ratolestmi nebo o psí doprovod. Akce, kterou připravila informační centra Slatiňan a Chrudimě měla přilákat příchozí na zajímavý a atraktivní program, pomocí kterého mohli strávit příjemné odpoledne ve velmi krásné přírodě, kterou obě města nabízejí. Jelikož ani počasí nezklamalo, o návštěvníky nebyla nouze. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2006
Je tomu více, než rok, kdy se zrodil nápad založit na naší škole dětský folklórní soubor. V pátek 19. května 2006 se v cela zaplněné sokolovně uskutečnilo první vystoupení našich "Formánků", jak jsme i soubor pojmenovali. Toto vystoupení bylo společné s "dospělým" souborem Formani Slatiňany, kteří s naší školou již 2 roky spolupracují. Naše spolupráce byla tímto společným vystoupením prezentována i veřejně. Celý článek ...
Autor: , Trvalý odkaz, Články, Ostatní, 1.červenec 2006
Hezké zážitky připravilo město Slatiňany pro důchodce tím, že pro ně uspořádalo dne 25.května 2006 výlet na zámek do Nového města nad Metují. Za tuto pěknou akci chceme městu Slatiňany poděkovat.
Účastníci zájezdu
Autor: , Trvalý odkaz, Vzkazy, Ostatní, 1.červenec 2006
© 1999 - 2008 Slatiňany
Stránky jsou generovány HTML generátorem WebGen.cz 602.29 CZ
Stránky jsou tvoreny podle kritérií HTML 4.01, jsou CSS validní.