Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký
Po skončení všech mistrovských soutěží ročníku 2001/2002 se v neděli 23. června na místním stadionu TJ Spartak uskutečnil fotbalový turnaj elévů (ročník narození 1992 - 1993) za účasti 5 celků. Hrálo se systémem každý s každým. Celkovým vítězem se stalo družstvo Sokola Pohled z okresu Havlíčkův Brod, náš celek skončil na pěkném 2. místě.

To však nebylo nejpodstatnější, důležitá byla radost ze hry a přístup všech hráčů a skutečnost, že kouzlo „kulatého nesmyslu“ propadlo dalších asi 70 adeptů raného fotbalového věku. Každý zúčastněný celek obdržel kromě tradičního občerstvení krásný pohár a velký dort, takže spokojenost byla nejen na straně pořadatelů, ale i všech aktérů na hřišti.

Kompletní finanční zabezpečení celé akce zajistila firma ing. A. Kubáta GEODET A LES, které v první řadě patří samozřejmě dík oddílu kopané. Není totiž paradoxně bohužel příliš sponzorů, kteří by podporovali hlavně mládežnický sport. A tak tato pro oddíl kopané naštěstí tradiční podpora této známé geodetické firmy je vzácnou výjimkou, potvrzující pravidlo.

                                   Ing. Jaromír Hanuš, jednatel fotbalového oddílu TJ Spartak Slatiňany

 

Autor: , Trvalý odkaz, Sport, Ostatní, 18.červenec 2002
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany