Ozvěny Slatiňan
Obrázek velký

Městská knihovna a Infocentrum Slatiňany žádají touto cestou slatiňáky o pomoc při přípravě výstavy fotogra. í pod názvem „Slatiňanské vandrování“ aneb Svět očima slatiňáků.

Výstavu plánujeme na letošní květen. Tentokrát bude výstava zaměřena na fotogra. e, které byly pořízeny na cestách jak po naší republice, tak i kdekoliv po světě. Nebude se jednat o rodinné fotogra . e, ale o záběry přírody, památek, staveb nebo jiných zajímavostí, a touto cestou místa přiblížit ostatním, kteří se buď rádi alespoň pohledem na fotogra. e přenesou na zajímavá místa, anebo budou nalákáni a sami na vlastní oči budou chtít některé záběry zhlédnout. Bude možné tak srovnat pohled na památky či přírodu v naší zemi s turistickými zajímavostmi třeba i jiných světadílů. Budeme rádi, když nám fotogra. e s popisem zapůjčíte, a tím pomůžete zrealizovat zmíněnou výstavu.

Děkujeme předem za příspěvky, které je možné odevzdat v Městské knihovně a Infocentru, T. G. Masaryka 36, Slatiňany, a to kdykoliv v pracovní době, a to do 31. 3. 2007.
Městská knihovna
Autor: Knihovna, Trvalý odkaz, Radnice, Město, 1.únor 2007
zpět
© 1999 - 2008 Slatiňany