Knihovna

2

 

Aktuality

Novinky, které vás čekají v městské knihovně
Upozorňujeme všechny čtenáře, že od 1. listopadu nastanou po letech v knihovně změny, týkající se instalace nového programu a výpůjčního systému KOHA. Stávající program Clavius, je již zastaralým a do budoucna nepodporovaným systémem. Pro Vás čtenáře z toho budou vyplývat novinky a změny týkající se hlavně systému plateb a poplatků. Změní se i pravidla pro přihlašování do on-line účtu, nové přihlašovací údaje Vám řekneme v knihovně. Bude nově přístupný katalog, změní se i pravidla pro účtování poplatků za upomínk i registraci v knihovně. Bližší informace Vám sdělíme v knihovně.
Snad si všichni na novinky zvykneme a budou ku prospěchu nás všech. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte ptát, Vás naopak prosíme o trpělivost v případě nějakých nejasností či chybiček.
Vaše knihovnice

Knihovna svým čtenářům nabízí i zapojení do různých anket během roku. Pro malé čtenáře jsou připraveny besedy, soutěže a tématická odpoledne, kde si mohou prověřit svoji zručnost a nápaditost. Se svojí činností knihovna informuje nejen své čtenáře, ale i širokou veřejnost.

Sekce aktuality

Půjčovní doba

Pondělí

zavřeno

Úterý, Pátek

8:00 – 11:00 | 12:00 – 16:00

Středa, Čtvrtek

8:00 – 11:00 | 12:00 – 18:00


Ptejte se knihovny

Na vaše otázky, ať již odborné nebo provozní, odpoví knihovnice.


Kontakt

Městská knihovna Slatiňany
T. G. Masaryka 36,
538 21 Slatiňany

tel.: 469 660 239
email: knihovna@slatinany.cz


Veřejný internet zdarma

V prostorách knihovny je v půjčovní době připojen k síti (internet) jeden počítač, který příchozí mohou využívat jako veřejný internet.